Vegan Restoran V on Eesti esimene täistaimne restoran. Uksed avasime 2014 aasta aprillis. Meie restoran on küll väike, kuid hubane vegantoidu restoran Tallinna vanalinnas Rataskaevu tänaval. Pakume täistaimset ehk 100% vegantoitu. Me ei keskendu ühelegi konkreetsele köögile vaid meie à la carte menüü on rahvusvaheline ja inspireeritud maailma eri paikadest. Sest just maailma eri paikadest tuleb palju imelisi maitseid, mis kõik taimetoidu maailma kaunistavad!

Miks me seda teeme? Meie missioon on avada vegantoidu mitmekesist maailma! Soovime näidata, et taimetoit ja eriti vegantoit ei ole vaid igav kapsas hautatud porgandiga. Siinkohal vabandust kapsa ja porgandi ees! Meie soov on meisterdada roogasid, mis maitsevad nii taimetoitlastele kui ka kõigesööjatele.

Meie imepisikeses restoranis on kokku ainult 9 lauda ja asume ainult ühel korrusel. Kokku mahutame nii istuma ca 25 inimest. Kogu restorani broneeringu puhul mahutame istuma maksimaalselt 26 inimest. Püstijala ürituste puhul on meie juurde mahtunud ka ca 35 inimest.